Halloween

Az előző évekhez hasonlóan idén is megrendeztük iskolánkban a Halloween-napot. A délelőtt folyamán a gyerekek vetélkedőn vehettek részt, ahol érdekesebbnél érdekesebb feladatokat oldottak meg (tökváltófutás, cukorkakeresés, célba dobás, logikai játék, tökfaragás, stb.). Délután zenés mulatsággal folytatódott a nap. A büfé fűszeres teával, zsíros kenyérrel és sült tökkel várta a gyerekeket. Néhányan jelmezbe is öltöztek.

A vetélkedő eredménye a következő:

I. hely:            „Tomi és a tökfejek” csapata: Molnár Márk, Marton József, Hegedűs András, Babai Balázs, Borsodi Barna, Bogdán Tamás

II. hely:           „Nyolcadikos tökfejek” csapata: Mayer Marcell, Konkoly Márk, Kappéter Viktor, Gálosi Szabolcs, Molnár Gergő

III. hely:         „Ötödikes Tökfejek” csapata: Nyers Adrián, Ábel Dominik, Csőkör Dominik, Móricz Patrik, Horváth Richárd

DSCF6415 DSCF6370DSCF6362DSCF6401