Gyerekek

1. osztály

Ancil Zsombor
Andricz Adél Jázmin
Bacskó Kiara
Báranovics Zorán
Bodó Zente
Csőkör Lauretta
Farkas Hanna Mirjána
Hatta Máté
Ivanova Csaba Krisztián
Kocsis Zselyke
Künsztler Áron
Lukács Virág Réka
Molnár Barnabás
Náj Kristóf Péter Levente
Schönberger Balázs Barna
Szalai Anita
Szalai Anna
Takács Attila
Vágner Mia Orsolya
Váradi Bence Barnabás
Vető Botond

2. osztály

Bakos Petra Mária
Barka Szelina
Berta Botond
Borsos Péter Ronaldó
Csepregi Rudolf
Csonka Hanna Médea
Csőkör Tíra
Dergez Kende Péter
Fákó Szabolcs
Gaál Bendegúz
Hock Máté Gábor
Kiss Ramóna
Kőrösi Zoltán Csaba
Lukács Albert György
Papp Szabolcs Kristóf
Pető Bálint
Sáska Balázs
Szabados-Szmák Amira
Szaszkó Szabolcs Arnold
Takács Bálint
Tálos Aisa
Vadász Bianka Johanna
Varga Magor
Zákányi Vanessza

3. osztály

Andricz Ábel Roland
Bodó Zétény
Bodor Melitta Lili
Fodor Imre Balázs
Gáspár Szabolcs
Godó Péter
Hámori Dóra
Hatta Sándor Bálint
Hock Noel
Horváth Olivér Marcell
Kovács Luca Csenge
Liszt Ágoston
Marton Tamás
Nagy Gréta Petra
Pápai Priszcilla Linett
Piller Norbert
Ratting Fanni
Ratting Szonja
Sugár Vince
Turbéki Réka Regina
Werner Kinga

4. osztály

Bakos Bence Olivér
Balogh Gréta Maja
Bedő Balázs
Boros Kálmán Árpád
Fákó Levente
Gyulánczi Dániel
Katona László
Kiss Nóra
Kocsis Kende
Kolossa Fanni
Kovács Ákos
Kulisch-Szabó Zétény
Lévai Dávid
Liszt Marcell
Mondrák Ambrus Vendel
Nagy Regina Martina
Nyers Anna Erzsébet
Pozsgai Dorina
Rácz Kíra
Ratting Szabolcs
Ritz Péter
Takács Zorka
Ürögi Szabolcs
Vető Bálint

5.osztály

Bogádi Rebeka
Csőkör Norisz
Fenyvesi Mira Odil
Gál Karina Liliána
Hatta Nikolett
Havasi Kitti
Hock Mínea
Kiss Géza
Kiss Natália
Papp Ádám Viktor
Schrämpf Aurél Ferenc
Szabó Evelin
Szilágyi Márk
Tamon Liliána
Tóth Alex

6. osztály

Barzó Tamás
Buli Tímea
Csőkör Rajmond
Farkas Míra Dorina
Godó Bálint Márk
Hosszú Luca Brigitta
Hosszú Virág Zora
Keresztes Levente
Künsztler Kristóf
Lévai Blanka
Lukács Anasztázia Melinda
Marton Dániel
Mayer Dominik
Nagy Edvin Nico
Pálffy Máté
Pápai Krisztofer Nikolasz
Peho Álmos
Ritz András
Schiller Charlotte
Sugár Viola
Varga Dániel

7. osztály

Bedő Péter
Bogádi Réka
Borsodi Zsombor Bence
Fehér Patrik Róbert
Gubien Fanni
Kerekes Janka Erzsébet
Kiss Eszter Magdolna
Kolossa Bálint
Kovács István
Kőrösi Alexandra Szabina
Marton Gergő
Meszler Vanessza
Szalai Gergő
Szkálai Alexa Virág
Szűcs Norbert
Windischman Laura

8. osztály

Babai Bálint
Fekete Vanessza
Gajdácsi Richárd Alex
Gálffy Béla Dávid
Heirich Alexandra
Horváth Szilárd
Jani Laura Kíra
Jordán Balázs
Kárász István Renátó
Kruska Zoltán
Kurdi Nándor
Molnár Miklós Péter
Molnár Dávid
Schönberger Ákos
Somogyi Viktória Lili
Törőcsik Péter
Ürögi Balázs
Velez Csenge Jázmin
Wágner Enikő